SSL Сертифікати безпеки для IoT і IIoT

логотип Wi-Fi альянсу

Вже сьогодні будь-яка річ, з якою не можна зв'язатися по мережі, здається морально застарілою в тій же мірі, що і дерев'яне колесо в порівнянні з колесом сучасного автомобіля. Звичайно, і те й інше - кругле, але функціональність і складність якісно інші. Речі нового покоління (розумні речі) не тільки «розумні», але і об'єднані в мережу - Інтернет речей (Internet of Things, IoT).

Дві технології, IoT і IIoT, нахабно впроваджуються в наше життя;). В принципі ніби-то різні поняття, схожість між якими зводиться до абревіатури, високорівневим концепціям, а також технологіям: вони забезпечують універсальні стандартні протоколи, які дозволяють пристроям різних виробників комфортно спілкуватися між собою і приймати рішення на основі отриманої інформації. Є думка, що при всій подібності, IoT і IIoT - два різних напрямки, тому що призначені для різних аудиторій і вирішують різні завдання. Головна мета інтернету речей - це особистий комфорт користувача, а на другому місці - контроль за витратами його використання.

IoT передбачає побутове застосування. На його основі функціонують: Світло і опалення, Електронні замки дверей, Камери спостереження, Замовлення товарів холодильником, Системи розпізнавання мови для управління музикою, Полив присадибної ділянки та оптимізація споживаної електроенергії і так далі.

Основна цінність від використання промислового інтернету речей - досягнення максимальної ефективності виробництва, а в основу використання покладена вартість оптимізації за рахунок застосування технології. IIoT - це взаємодія датчиків, які контролюють роботу обладнання на виробництві. В результаті використання IIoT знижується відсоток браку, виявляються фактори, що впливають на появу браку, підвищується ефективність процесів технологічного ланцюжка виробничих ліній, більш високоякісний моніторинг процесів виробництва. Завдяки IIoT можна з'єднати в єдину мережу всі датчики, одномоментно зібрати і проаналізувати інформацію з різних етапів виробництва, що дозволить підвищити його ефективність і знизити собівартість.

Інтернет речей (IoT) з'явився для того, щоб поліпшити комфортабельність життя людей. Він націлений на побут, відкриваючи безмежні можливості по економії і безпеці. Промисловий інтернет речей (IIoT) націлений на виробничі вигоди і дозволяє збільшити рентабельність бізнесу.

Історія розвитку. IoT - це планомірний розвиток технології «smart home» (розумний будинок), в той час як IIoT - це поліпшення існуючих виробничих телеметричних та телематичних систем.

IoT IIoT
Мета появи Підвищення комфорту в побуті, зниження витрат Підвищення рентабельності виробництва
Історія Технологія розумного будинку Виробничі системи телеметрії і телематики
Ціна поломки Невисока Висока
Вартість рішення Низька Висока
Швидкість впровадження Висока Низька
Вартість обслуговування Низька Висока
Складність математики Низька Висока
Швидкість обробки інформації режим реального часу ще швидше;)
Обсяги даних невеликі великі
Замінює людину немає та
Ризики високі дуже високі


Написати повідомлення

Ваш email
Ваш телефон
Тема повідомлення
Текст повідомлення
Symantec SSL  сертификаты для Украины Слава Україні !


Symantec SSE+ лого адграфиксЗамовити зворотній дзвінок >>>
є питання: зателефонуйте +380672576220 skype: webtrust.ua
Top ^
Усі серти * Code * PDF * Email * IoT * Wi-Fi * PKI * DV * OV * EV * Новости * Help *

NO russia - мы не осблуживаем резидентов из россии Copyright © 1997-2018 adgrafics