Розумні речі IoT змінюють промисловість

Архітектура систем промислової автоматизації еволюціонує, і це створює нові ризики для їх користувачів.

 • Ризик перший - впровадження нових технологій до того, як вони «дозріють» і позбудуться «хвороб зростання».
 • Ризик другий - спізнитися з впровадженням вже зрілих технологій і не почати їх використання раніше конкурентів для успішної боротьби з ними на ринку.

Низька вартість людської праці вже більше не є довгостроковою виграшною стратегією. Творче і інноваційне застосування промислових інтернет речей необхідно для виживання виробничих компаній. Коли відбуваються революційні зміни технологій, компанії, які беруть їх в потрібний час, зазвичай обганяють конкурентів і процвітають. Інтелектуальні датчики, виконавчі пристрої, пристрої зберігання і виведення інформації, гаджети, які вміють застосовувати самостійно рішення - це все реалії сьогоднішнього дня.

Що робити, щоб не пролетіти c інет речами?

 • завбачливо планувати і робити навмисні дії для прискорення дозрівання бізнес-рішень, заснованих на результатах з використанням технології IoT.
 • впроваджувати рішення, засновані на результатах, які шукають можливості росту на основі підвищення ефективності. Редизайн бізнес і операційних моделей для підтримки нових гібридних продуктів і моделей взаємодії з клієнтами.
 • використовувати інновації, засновані на IoT, шляхом включення бізнес-міркувань на ранніх етапах проектування для забезпечення узгодженості з операціями на основі результатів
 • шукайте партнерів в ваших ланцюжках поставок і крос-індустрії, щоб створити нові можливості, які орієнтовані на результати бізнесу.
 • інвестуйте в аналітику, щоб збирати нові ідеї зі збору даних з пристроїв IoT, корпоративних систем і клієнтів, а також стимулюйте прийняття швидших рішень в ланцюжку створення вартості.
 • інвестуйте в навички і процеси організації, які покращують розробку продукту, стимулюють співробітництво і покращують процес прийняття рішень в розширеному ланцюжку поставок.
 • інвестуйте в стандартизацію процесів і інструментів даних і знань, які покращують взаємодію процесів та інформації.
 • використовуйте відкриті, стандартні архітектури IoT, які підтримують цілий ланцюжок створення вартості від підключення до операцій.


Написати повідомлення

Ваш email
Ваш телефон
Тема повідомлення
Текст повідомлення
Symantec SSL сертификаты для Украины Слава Україні !


Symantec SSE+ лого адграфиксЗамовити зворотній дзвінок >>>
є питання: зателефонуйте +380672576220 skype: webtrust.ua
Top ^
Усі серти * Code * PDF * Email * IoT * Wi-Fi * PKI * DV * OV * EV * Новости * Help *

NO russia - мы не осблуживаем резидентов из россии Copyright © 1997-2018 adgrafics