Розумні речі IoT змінюють промисловість

Архітектура систем промислової автоматизації еволюціонує, і це створює нові ризики для їх користувачів.

 • Ризик перший - впровадження нових технологій до того, як вони «дозріють» і позбудуться «хвороб зростання».
 • Ризик другий - спізнитися з впровадженням вже зрілих технологій і не почати їх використання раніше конкурентів для успішної боротьби з ними на ринку.

Низька вартість людської праці вже більше не є довгостроковою виграшною стратегією. Творче і інноваційне застосування промислових інтернет речей необхідно для виживання виробничих компаній. Коли відбуваються революційні зміни технологій, компанії, які беруть їх в потрібний час, зазвичай обганяють конкурентів і процвітають Інтелектуальні датчики, виконавчі пристрої, пристрої зберігання і виведення інформації, гаджети.які вміють застосовувати самостійно рішення - це все реалії сьогоднішнього дня.

Що робити щоб не пролетіти c інет речами?

 • завбачливо планувати і робити навмисні дії для прискорення дозрівання бізнес-рішень, заснованих на результатах з використанням технології IoT.
 • впроваджувати рішення, засновані на результатах, які шукають можливості росту, на основі підвищення ефективності. Редизайн бізнес і операційних моделей для підтримки нових гібридних продуктів і моделей взаємодії з клієнтами.
 • використовувати інновації, засновані на IoT, шляхом включення бізнес-міркувань на ранніх етапах проектування для забезпечення узгодженості з операціями на основі результатів
 • шукайте партнерів в ваших ланцюжках поставок і крос-індустрії, щоб створити нові можливості, які орієнтовані на результати бізнесу.
 • інвестуйте в аналітику, щоб збирати нові ідеї зі збору даних з пристроїв IoT, корпоративних систем і клієнтів, а також стимулюйте прийняття швидших рішень в ланцюжку створення вартості.
 • інвестуйте в навички і процеси організації, які покращують розробку продукту, стимулюють співробітництво і покращують процес прийняття рішень в розширеному ланцюжку поставок.
 • інвестуйте в стандартизацію процесів і інструментів даних і знань, які покращують взаємодію процесів та інформації.
 • використовуйте відкриті, стандартні архітектури IoT, які підтримують цілий ланцюжок створення вартості від підключення до операцій.


Написати повідомлення

Ваш email
Ваш телефон
Тема повідомлення
Текст повідомлення
Symantec SSL сертификаты для Украины Я люблю Україну !


Symantec SSE+ лого адграфиксCallBack
є питання: зателефонуйте +380672576220 skype: webtrust.ua
Top ^
Усі серти * Code * PDF * Email * IoT * Wi-Fi * PKI * DV * OV * EV * Новости * Help *

NO russia - мы не осблуживаем резидентов из россии Copyright © 1997-2018 adgrafics