Сертифікати для безпеки будинку захисту IoT і IIoT Україна
Логотип департаменту безпеки WebTrust ТОВ Адграфікс

Безпека Домашнього IoT Home

Зображення розумного будинку

Так само як і корпоративна мережа, домашня мережа також потребує захисних заходів. ІТ-команди повинні розглянути для своїх мобільних співробітників три важливих питання:

Якщо надійна безпека не забезпечена, співробітники, які використовують свою домашню мережу для роботи, можуть відкрити себе до значного ризику. Найгірше, пристрій, заражений вдома, може потенційно вплинути на всю корпоративну мережу, як тільки співробітник поверне кінцеву точку в офіс для роботи. Атаки на віддалений робочий стіл (RDP) також можуть використовуватися для примусового введення в дію домашніх пристроїв.

Цифрові сертифікати адресовані як для користувачів, так і для системи безпеки і використання в комп'ютерах, електронній пошті, документах і мобільних пристроях. І важливою відмінністю аутентифікації на основі сертифікатів є те, що на відміну від деяких рішень, які працюють тільки для користувачів, таких як біометрія і одноразові паролі (OTP), одне і те ж рішення може використовуватися для всіх кінцевих точок - користувачів, комп'ютерів, пристроїв і тепер мільйонів кінцевих точок, які складають Інтернет речей (IoT).

Що робити керівнику відділу безпеки IT CISO

Чи дійсно можливо заборонити всім мобільним співробітникам використовувати безкоштовні гарячі точки Wi-Fi? Деякі віддалені працівники не зупиняться ні перед чим, щоб отримати доступ до Інтернету, а корпоративна безпека буде проклята. CISO погодяться з тим, що заборона на безкоштовні публічні Wi-Fi-місця по всьому світу може виявитися неможливою, і що набагато краще прищепити почуття обов'язку використовувати тільки призначені точки доступу Wi-Fi компанії, в яких забезпечені корпоративні підписки (або ті, які ви знаєте і довіряєте, як зазначено нижче). І використання міцного рішення для компанії VPN.