Сертифікати для офісного використання і захисту IoT і IIoT Україна
Логотип департаменту безпеки WebTrust ТОВ Адграфікс

Безпека IoT в офісі

розумний офіс

Офісні приміщення з підтримкою IoT відрізняються від традиційних робочих областей. Уявіть собі, що все: від копіювальної машини до стійки безпеки вашого офісу, підключені через IoT.

Співробітники контролюватимуть, яку інформацію вони поділяють з підключеним простором. Люди хочуть захистити свою роботу і підтримувати професійну дистанцію в офісі. Тому контроль над персональними даними має вирішальне значення. За допомогою програмного забезпечення для бізнесу користувачам надаються різні «ролі» і дозволи для інформації, яку вони можуть бачити, чи параметри, які вони можуть змінити. Завдяки здатності управляти ідентифікаційними даними в пов'язаному просторі досвід може бути адаптований в залежності від того, чи має співробітник дозвіл. На відміну від будинку, чоловік, який використовує пристрій, є гостем в системі, а не власником. Конфіденційність і безпека є важливими аспектами, щоб розглянути питання про підключений офіс, тому офіси повинні налаштовувати досвід на основі призначених для користувача дозволів.

Смартфони, smartwatches, smart glasses: інтелектуальна, керована даними, технологія оточує нас і зачіпає всі аспекти життя людини. Пристрої в результаті цих технологій можуть не тільки взаємодіяти з їх власниками, а й один з одним. Підключені інтелектуальні пристрої та пов'язані з ними мобільні додатки являють собою наступний великий стрибок у взаємодії між речами, обчислювальними пристроями та людьми: розумний офіс.

Інтелектуальний офіс дозволяє цілій організації одночасно відповідати на питання клієнта або реагувати на пропоновану ідею. Це ідея колективного розуму. Коли так багато людей одночасно висловлюють свої погляди на одне і теж - іноді це називають мозковим штурмом, все просто не може піти не так. Це підвищує точність і ефективність ваших організацій. Керівники команд можуть дізнатися статус проекту за лічені секунди, не дзвонивши на збори команди. Це економить час кожного і може зробити чудо в гнучкому середовищі розробки.

IoT офіс - це набагато більше, ніж просто офіс. Прийшов час краще подумати про те, як організувати свою компанію і ваш офіс для безпрецедентного рівня переваги і інтелекту. Сьогодні IoT може привести ваш бізнес, ваше робоче місце і вашу роботу в майбутнє. Розумні робочі місця грають життєво важливу роль в забезпеченні успішної діяльності вашої компанії.